Informace o cookies na této stránce
Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací pro vylepšení uživatelského zážitku a vhodného cílení reklamy. Více je zde.
OMEZIT
POVOLIT

Workshopy na festivalech a kulturních akcích

Workshopy
⁕na objednání
⁕na přání
⁕na festivalech
⁕v kinech
⁕na oslavách
⁕pro všechny věkové skupiny

Studio Scala spolupracuje s různými kulturními akcemi, kde pořádá filmové, animační a zvukové dílny.

Můžeme pro vás připravit dílny zaměřené na klasickou animaci, které jsou vhodné pro všechny věkové kategorie od nejmenších dětí po dospělé. Tyto dílny mohou najednou zaměstnat až 30 dětí, nebo průběžně menší skupinky a jednotlivce, kteří se střídají po dobu trvání dílen. Výsledkem dílen jsou krátké filmy, které si mohou účastníci odnést nebo nechat poslat.

Další možností jsou dílny zaměřené na práci s kamerou, postprodukci a střihem, které jsou vhodné zejména pro studenty a dospělé od 15 let výše.

Ceny jednotlivých dílen domlouváme individuálně podle délky dílny, počtu účastníků, počtu lektorů nutných k zajištění akce a podle dalších okolností.

V případě zájmu o spolupráci a přípravu animačních, filmových nebo zvukových workshopů pro vaši akci nás kontaktujte.

[javascript protected email address]

Spolupracujeme s festivaly a kulturními i vzdělávacími institucemiMoravská galerie v Brně Brno Art Week Muzeum města Brna Nakladatelství Host Centrum Bohuslava Martinů v Poličce Zlín Film Fest Kino Panorama Boskovice Klub Leitnerova Brno Festival Malé oči