Informace o cookies na této stránce
Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací pro vylepšení uživatelského zážitku a vhodného cílení reklamy. Více je zde.
OMEZIT
POVOLIT

Jednorázové víkendové dílny a workshopy

Příležitostné víkendové workshopy

⁕animace ⁕hraný film ⁕ zvuk ⁕ příběh ⁕ dílny k festivalům
Čas workshop probíhá příležitostně a trvá 2–4 hod.
Místo ve Scale, nebo v blízkém okolí
Počet 8–18 účastníků
Věk pro děti i dospělé

Při různých kulturních příležitostech, ať už ve Scale, nebo v blízkém okolí, pořádáme jednorázové víkendové dílny animovaného filmu, hraného filmu, zvuku, ale třeba i dílny tvorby příběhu. Zpravidla jsou dílny tematicky laděny a jsou určeny především pro děti, někdy i pro dospělé. V posledních letech jsme realizovali např. dílny v rámci dětského filmového festivalu Malé oči, dílny k přehlídce filmů Wese Andersona, dílny v rámci dětského knižního festivalu Baldur nebo celovíkendovou dílnu zaměřenou na tvorbu hudebního videoklipu. Výstupem je animovaný nebo hraný film, zvuková stopa, ozvučený film, scénář apod.

Předvánoční workshopy animace

⁕víkend plný animace ⁕ Vánoce ⁕ pro děti i dospělé ⁕ PF
Čas workshop probíhá před Vánoci a trvá 4 hod.
Místo Univerzitní kino Scala
Počet 8–18 návštěvníků
Věk pro děti i dospělé

Pravidelně od roku 2015 poslední víkendy před Štědrým dnem realizujeme předvánoční workshopy animace. Tyto workshopy jsou určeny jak pro děti, tak pro dospělé a jsou vždy tematicky laděny. V minulých letech to byla např. dílna loutkové animace, pískové animace, perníčkové animace nebo animace s andělíčky. Ideální příležitost si vytvořit originální animované PF! Výstupem je skupinový animovaný film.

Tvorba počítačových her

Tvorba počítačových her

⁕vytvoř hru ⁕ vše o animaci ⁕ zvuk ⁕střih ⁕premiéra filmu
Čas sobota 22. dubna od 13:00 do 17:00
Místo Univerzitní kino Scala
Počet max. 10 dětí
Cena 800 Kč za dítě
Věk děti 12–16 let

Přijďte si vyzkoušet tvorbu počítačové hry v programu Game Maker 2! Během čtyřhodinové dílny si podle šablony vytvoříte jednoduchou hru, kterou následně obohatíte o některé z prověřených herních principů a mechanik (skákačka, top-down shooter atd.). Práce bude obnášet tvorbu pixel-artové grafiky, vizuální skriptování a testování. Hru si nakonec budete moci odnést ve zdrojové podobě nebo jako .exe. LET'S PLAY!

Kurz povedou zkušení lektoři z pražské Aeroškoly - Jan Kroutil a Jan Kolegar.